Home Szkolenia Cukiernicze Monoporcje – Szkolenie Cukiernicze z Maciejem Wiśniewskim
Szkolenia Cukiernicze Warsaw Academy of Pastry Arts -Mono z Maciejem Wiśniewskim

Monoporcje – Szkolenie Cukiernicze z Maciejem Wiśniewskim

Zapraszamy na weekendowe szkolenie z współautorem książek cukierniczych „Kreacje” oraz „Kreacje Świąteczne”. Monoporcje – to dwudniowe szkolenie cukiernicze na którym poznacie tajemnice tych małych deserów. Tajniki tworzenia stylowych, pięknie dekorowanych mini porcji, oblewanych lustrzanym glazem lub zamszem.. Spod Waszej ręki wyjdą innowacyjne, smaczne i piękne desery na poziomie mistrzowskim, dzięki poradom Macieja Wiśniewskiego.

Współtwórca i współwłaściciel autorskiej cukierni Mazovia Patisserie podzieli się umiejętnościami w przygotowaniu nowoczesnych deserów i monoporcji wpisujących się w nowoczesne cukiernictwo, zachwycających, kolorem oraz smakiem.

Na szkoleniu

Zadbamy o świetną atmosferę, dobrą kawę oraz lunch, tak aby nikomu nie zabrakło energii. Wieloskładnikowe receptury, łączące mnogość smaków i tekstur w jednym przepisie przygotujesz w oparciu o najlepsze składniki oraz nowoczesny sprzęt czołowych firm z branży cukierniczej.

Szczegóły szkolenia

Szkolenie odbywa się w dużej, przestronnej, przestrzeni, na drugim piętrze budynku Sempre gdzie znajdziesz duży parking. Zapraszamy na godzinę 1000, szkolenie zakończy się około godziny 1700, jednak prosimy zarezerwować sobie trochę więcej czasu na wspólne zdjęcie z dyplomami oraz oczywiście – degustacje (wszystkie przygotowane desery zabieracie ze sobą). Do tej godziny czynny jest także sklep w którym zaopatrzysz się w akcesoria, sprzęt oraz surowce do prowadzenia Twojej działalności.

Program obejmuje:

 • Wiśnia-Pistacja
 • Pate choux malina-rabarbar-pistacja
 • Kokos-mango-marakuja
 • Pistacja kawa-morela
 • Orzecha-banan
 • Biała czekolada-truskawwka

Podczas szkolenia zapewniamy:

 • Stanowisko pracy wyposażone w potrzebny sprzęt i materiały niezbędne do pracy
 • Surowce
 • Napoje, kawa, lunch
 • Dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia oraz w prezencie fartuch z logo Akademii
 • Atrakcyjne rabaty na wybrane produkty, które będą wykorzystane podczas szkolenia (warsztatach) w sklepie Sempre
 • Fotorelacja z przebiegu szkolenia oraz zdjęcia pamiątkowe z prowadzącym szkolenie.

Prowadzący szkelenie:

Maciej Wiśniewski, z cukiernictwem związany już od najmłodszych lat. Podstawy technologii zdobywał jako nastolatek, kiedy to pod okiem specjalistów rozpoczął pracę, w jednej z największych w Polsce, rodzinnej firmie „Catering Bracia Wiśniewscy”. Jego duże zaangażowanie i ogromny talent sprawiły, że szybko został objęty poszerzonym programem szkoleń specjalistycznych, mając możliwość rozwijać swój warsztat pod okiem najlepszych fachowców branży m.in. w Europejskiej Szkole Mistrzów im. Wojciecha Kandulskiego oraz w Akademii Czekolady Callebaut.


Współautor książek cukierniczych „Kreacje” oraz „Kreacje Świąteczne”. Współtwórca i współwłaściciel autorskiej cukierni Mazovia Patisserie mieszczącej się w hotelu Hilton w Warszawie

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Anna Cienkowska tel. 532 403 425 lub Weronika Zaritska tel. 733 314 543 | Możesz także napisać do nas na adres mailowy: E-mail: akademia@sempreinfo.pl

Date

20 May 2023 - 21 May 2023

Time

10:00 - 17:00

Cost

1900zł (brutto)

Location

Sempre Group Sp. Z o.o.
Pruszków, Wiejska 13A