Home Szkolenia Cukiernicze Domek z piernika – Dekorowanie lukrem królewskim – Szkolnie cukiernicze z Ewą Drzewicką-Łyżwą
Domek z piernika – Dekorowanie lukrem królewskim

Domek z piernika – Dekorowanie lukrem królewskim – Szkolnie cukiernicze z Ewą Drzewicką-Łyżwą

Zapraszamy na jednodniowe szkolenie cukiernicze, podczas którego nauczysz się wykonywać piękne domki z piernika i zdobędziesz cenne umiejętności tworzenia magicznych dekoracji z lukru królewskiego. Dołącz do naszej kreatywnej Ewy Drzewickiej-Łyżwa (@Eve Woods) i wykonaj swój własny wariant zdobionego lukrem, piernikowego domku.

Na szkoleniu

Zadbamy o świetną atmosferę, dobrą kawę oraz lunch, tak aby nikomu nie zabrakło energii. Wieloskładnikowe receptury, łączące mnogość smaków i tekstur w jednym przepisie przygotujesz w oparciu o najlepsze składniki oraz nowoczesny sprzęt czołowych firm z branży cukierniczej.

Szczegóły szkolenia

Szkolenie odbywa się w dużej, przestronnej, przestrzeni, na drugim piętrze budynku Sempre gdzie znajdziesz duży parking. Zapraszamy na godzinę 900, szkolenie zakończy się około godziny 1700, jednak prosimy zarezerwować sobie trochę więcej czasu na wspólne zdjęcie z dyplomami oraz oczywiście – degustacje (wszystkie przygotowane desery zabieracie ze sobą). Do tej godziny czynny jest także sklep w którym zaopatrzysz się w akcesoria, sprzęt oraz surowce do prowadzenia Twojej działalności.

W programie:

 • Wykonanie ciasta piernikowego, omówienie rodzajów ciast
 • Wypiek form oraz omówienie wykonania projektu domku indywidualnego
 • Ćwiczenia z lukrem królewskim, omówienie różnych konsystencji i zastosowań
 • Zdobienie i sklejanie domku
 • Wykonanie dodatkowych elementów dekoracyjnych z masy cukrowej, i mas do koronek
 • Omówienie barwników cukrowych

Podczas szkolenia zapewniamy:

 • Stanowisko pracy wyposażone w potrzebny sprzęt i materiały niezbędne do pracy
 • Surowce
 • Napoje, kawa, lunch
 • Dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia oraz w prezencie fartuch z logo Akademii
 • Atrakcyjne rabaty na wybrane produkty, które będą wykorzystane podczas szkolenia (warsztatach) w sklepie Sempre

Prowadzący szkelenie:

Ewa Drzewicka-Łyżwa  – Dyplomowana cukierniczka z tytułem mistrzowskim, Instruktorka zawodu. Dwukrotnie zdobyła złoty medal, w tym medalistka Mistrzostw Świata. Sześciokrotna uczestniczka mistrzostw tortów na targach Expo Sweet w Warszawie, gdzie w 2018 zdobyła wicemistrzostwo  Europy, a w 2019 Polski. Z pasji i zamiłowania jest sugarcrafterką, miłośniczka konkursów cukierniczo-dekoratorskich. Swoją wiedzą i umiejętnościami dzieli się w niezwykle magiczny sposób, zarażając swoją miłością do piękna i dekoratorstwa w cukiernictwie.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Anna Cienkowska tel. 532 403 425 lub Weronika Zaritska tel. 733 314 543 | Możesz także napisać do nas na adres mailowy: E-mail: akademia@sempreinfo.pl

Wypełnij formularz aby zerezerwować odpowiadający Ci termin:

Data

24 lis 2023

Czas

09:00 - 17:00

Koszt

800 zł (brutto)

Lokalizacja

Sempre Group Sp. Z o.o.
Pruszków, Wiejska 13A
Kategoria