Home Szkolenia Cukiernicze Lodowe Torty z Igorem Zaritskim i Krzysztofem Smoleniem
Lodowe Torty z Igorem Zaritskim i Krzysztofem Smoleniem

Lodowe Torty z Igorem Zaritskim i Krzysztofem Smoleniem

Mistrzostwo zobowiązuje. Poszliśmy o krok dalej i chcemy zaprosić Was na szkolenia w przygotowywaniu wyjątkowych tortów lodowych. których podstawą są lody przygotowane przez znanego technologa Krzysztofa Smolenia. Jesteśmy pewni, że szkolenie będzie połączeniem naszych największych umiejętności: produkcji naturalnych lodów rzemieślniczych oraz tworzenia artystycznych tortów z wykorzystaniem chrupiących spodów, polew oraz czekoladowych dekoracji. Zapraszamy na intensywne szkolenie z zastosowaniem nowoczesnych metod pracy.

Na szkoleniu

Zadbamy o świetną atmosferę, dobrą kawę oraz lunch, tak aby nikomu nie zabrakło energii. Wieloskładnikowe receptury, łączące mnogość smaków i tekstur w jednym przepisie przygotujesz w oparciu o najlepsze składniki oraz nowoczesny sprzęt czołowych firm z branży cukierniczej.

Szczegóły szkolenia

Szkolenie odbywa się w dużej, przestronnej, przestrzeni, na drugim piętrze budynku Sempre gdzie znajdziesz duży parking. Zapraszamy na godzinę 900, szkolenie zakończy się około godziny 1900, jednak prosimy zarezerwować sobie trochę więcej czasu na wspólne zdjęcie z dyplomami oraz oczywiście – degustacje (wszystkie przygotowane desery zabieracie ze sobą). Do tej godziny czynny jest także sklep w którym zaopatrzysz się w akcesoria, sprzęt oraz surowce do prowadzenia Twojej działalności.

W programie znajdują się następujące receptury:

Torty:

  • Czekoladowy z orzechem laskowym i ciasteczkami Oreo (lody czekoladowe, lody orzechowe, czekoladowy biszkopt, słony karmel)
  • Pistacjowy z truskawkami (lody pistacjowe, sorbet truskawkowy, pistacjowy chrupiący spód oraz biszkopt, truskawkowa polewa)
  • Jogurtowo-malinowy z migdałem (lody jogurtowe, sorbet malinowy, migdałowy chrupiący spód oraz biszkopt, polewa malinowa)
  • Marakuja, mango, kokos (lody kokosowe, sorbet mango/marakuja, biszkopt kokosowy, polewa marakuja)

Podczas szkolenia zapewniamy:

Prowadzący szkelenie:

Igor Zaritskiy – Utalentowany, kreatywny, pracowity i przede wszystkim doświadczony szef cukiernictwa! Igor Zaritskiy jest właściwie szefem Warsaw Akademy of Pastry Arts. Nadzorował przygotowanie Akademii, jest też autorem wszystkich programów jakie pojawią się w Akademii. 

Krzysztof Smoleń

Krzysztof Smoleń – Utalentowany technolog, na co dzień doradzający klientom w firmie Sempre, z doskonałą i rozległą wiedza na temat produkcji lodów rzemieślniczych, technik prezentacji, smaków oraz dekoracji. Pomógł przy uruchomieniu ponad stu produkcji lodów w Polsce i Europie. Autor wielu receptur, które przyjęły się na stałe w ofercie lodziarni.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

Anna Cienkowska tel. 532 403 425 lub Weronika Zaritska tel. 733 314 543 | Możesz także napisać do nas na adres mailowy: E-mail: akademia@sempreinfo.pl

Wypełnij formularz aby zerezerwować odpowiadający Ci termin:

Data

24 paź 2024

Czas

09:00 - 18:00

Koszt

1200 zł (brutto)

Lokalizacja

Sempre Group Sp. Z o.o.
Pruszków, Wiejska 13A