Szkolenia cukiernicze online

Poza stacjonarnymi szkoleniami, oferujemy także wykup bardzo obszernych kursów cukierniczych online. Przeglądaj ofertę, jeśli zainteresuje Cię opis oferowanych technik i receptur i wybierz opcje kupna szkolenia aby otrzymać dostęp do nagrania video.

Voucher na dowolne 1-dniowe szkolenie cukiernicze w Akademii Warsaw Academy of Pastry Arts
Podaruj realizację marzeń, w postaci Vouchera
Vouchery upoważniają do wzięcia udziału w dowolnym 1 lub 2 dniowym szkoleniu cukierniczym w Warsaw Academy of Pasty Arts.
Co miesiąc Lista
czerwiec 2023
marzec 2022
grudzień 2021
październik 2021
czerwiec 2021
styczeń 2021
grudzień 2020
listopad 2020
październik 2020
lipiec 2020
czerwiec 2020
maj 2020
kwiecień 2020
Nie odnaleziono wydarzeń!

Branża cukiernicza zna wielu samouków, którzy samodzielnie wchodzili w świat tworzenia słodkich dzieł sztuki. Jednak w którymś momencie samozaparcie i indywidualizm nie wystarczają i potrzebne są wskazówki mistrzów. Niestety, czasem niełatwo znaleźć cukierników z pasją w najbliższej okolicy. Z pomocą przychodzą wtedy szkolenia cukiernicze online.

Dlaczego warto zdecydować się na kursy cukiernicze online?

Czy szkolenia są w ogóle potrzebne? W cukiernictwie pracuje wiele osób, które przez większość czasu wiedzę zdobywały same. I rzeczywiście, podstaw cukiernictwa w dużej mierze można nauczyć się bez żadnej pomocy z zewnątrz. Kiedy jednak dojdziesz do pewnego poziomu, zdobywanie umiejętności na własną rękę staje się coraz trudniejsze, a z czasem wręcz niemożliwe. Jeśli jesteś w takim punkcie swojej nauki, rozważ podjęcie profesjonalnego szkolenia pod okiem specjalistów, którzy pomogą Ci podnieść umiejętności na wyższy poziom. To świetna okazja do poszerzenia swojej wiedzy i spróbowania czegoś nowego.

Czytaj więcej…

Szkolenie cukiernicze online – alternatywa dla warsztatów stacjonarnych

Jako wykfalifikowana kadra trenerska możemy prowadzić zajęcia, dzieląc się wiedzą zdobywaną latami. Szkolimy stacjonarnie w Warszawie, ale wiemy, że chętnych do nauki jest o wiele więcej. Z tego powodu posiadamy w naszej ofercie szkolenia cukiernicze online. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz poznać tajniki cukiernictwa bez wychodzenia z domu.

Jesteśmy doświadczonym zespołem cukierników, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą na szkoleniach cukierniczych. Warsztaty online to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli mieszkasz poza Warszawą i niemożliwe jest nasze spotkanie twarzą w twarz.  Wybierając szkolenia cukiernicze online nie tracisz na jakości – oferujemy Ci obszerne kompendium wiedzy cukierniczej dostępne zdalnie. Wykupując szkolenie w formie online, otrzymujesz dostęp do wielu nagrań wideo, które rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i wprowadzą w świat nowych technik używanych w cukiernictwie.

Szkolenia cukiernicze – warsztaty online na specjalne okazje

Specjalne okazje wymagają specjalnego przeszkolenia. Wyjątkowe święta to czas, w którym produkcja słodkich wypieków osiąga natężenie większe niż zwykle. Wykorzystaj to, zapisując się na szkolenia online z zakresu przygotowywania niezwykłych słodkości na specjalne okazje.

Kursy cukiernicze online – Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas, w którym stół aż ugina się od słodyczy. Postaw na nim swój makowiec i niebanalną babkę. Nie potrafisz perfekcyjnie wykonać tych tradycyjnych wypieków? Bez obaw, wszystkiego nauczysz się na szkoleniu cukierniczym online z Maciejem Wiśniewskim. Po jego odbyciu zwijanie makowca czy upieczenie tradycyjnej babki nie będzie miało przed Tobą tajemnic. Jeśli chcesz poćwiczyć przygotowywanie specjałów na Boże Narodzenie i wolisz od tradycyjnych ciast desery, wybierz z kolei szkolenie cukiernicze online „Trzy Świąteczne Monoporcje” z Igorem Zaritskim.

Warsztaty cukiernicze online – wypieki

Wolisz inne wypieki? Naucz się piec słynne poznańskie rogale świętomarcińskie na szkoleniu cukierniczym. Warsztaty online pokażą Ci, jak wyrobić perfekcyjne ciasto oraz jakich błędów nie popełniać. Dzięki wskazówkom Michała Iwaniuka stworzysz rogale, jakich nie powstydziłyby się najlepsze poznańskie cukiernie!

Kursy cukiernicze online – wiedza w praktyce

Podstawą cukiernictwa jest wiedza na temat pracy z najczęściej wykorzystywanymi w kuchni składnikami. Trzeba również umieć ją zastosować w praktyce.

Umożliwią Ci to nasze kursy cukiernicze online, podczas których poznasz wszystkie tajniki danych zagadnień. Jeśli dużo pracujesz z substancjami żelującymi, wybierz szkolenie na ich temat z Igorem Zaritskim. Zdobędziesz niezwykle potrzebną wiedzę na temat pektyny, żelatyny, ksantany i wielu innych substancji żelujących – i to bez wychodzenia z domu. Zawarta jest ona w formie przystępnych nagrań, do których dostęp aktualny będzie jeszcze przez 6 miesięcy po zakończeniu szkolenia. Chcesz opanować do perfekcji sztukę pracy z czekoladą? Szkolenie cukiernicze online „Wszystko o Czekoladzie” z Arkadiuszem Natorskim to doskonały wybór, który wprowadzi Cię w świat wyrobów czekoladowych.

Nasze szkolenia cukiernicze online to sposób na poszerzenie umiejętności w zakresie cukiernictwa w łatwy i przystępny sposób. Zacznij szkolić się z nami już dziś!